Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Trollex12

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ...Trollex...
 1. Trollex12

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wszystko spoko zakup udany jednak naprawde polecam kupić za 5€ . Ale czy wgl te pieniądze można wpłacić na konto i jeżeli tak to od jakiej sumy?
 2. Trollex12

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ale chodzi mi czy jutro będę mógł wejść o 17 jak prawie o tej godzinie zakupiłem donejta
 3. Trollex12

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli kiedy jeszcze mam możliwość dołączenia do sesji?
 4. Trollex12

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  O kurde dobra sorry , nie sądziłem że to taki ważny punkt, twoja racja i przepraszam. Czy to oznacza że mój donejt jest unieważniony?
 5. Trollex12

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Może się zdziwisz ale czytałem i uważam tylko że zaszła pewna komplikacja która pokrzyżowała plany dołączenia do sesji.
 6. Trollex12

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namoczekam od 17tej i gtaforum.pl wysłało mi zaproszenie i tyle. może ktoś pomóc? wysłałem informacje że bede o 17tej , zapłaciłem 5 euro i nawet dołączyłem jako zaproszony do sesji ale natychmiast mnie wywalono. jeżeli tak to ma wyglądać to nie polecam , namo czekam na odpowiedz

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×