Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

sebajusz

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  TheMrCytrus
 1. sebajusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam! Od razu przepraszam to mój błąd. Podzczas wysyłania donejta nie wpisałem akceptacji regulaminu. Chcę to potwierdzić, że go akceptuję. Jak coś to mój nick social club: TheMrCytrus Email: [email protected] Jeszcze raz przepraszam!
 2. Ja jestem chętny. Mój nick na SocialClub to TheMrCytrus. Jak coś to mam 40 level.
 3. sebajusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli kilka minut przed 18:00 przyjdzie mi zaproszenie do znajomych?
 4. sebajusz

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam! Właśnie wpłaciłem donejta (specjalnie tak napisałem), ale mam jedno pytanie co do regulaminu podanego na pierwszej stronie. Jest tam napisane coś takiego, żeby podczas sypania hajsu się nie poruszać. W związku z tym moje pytanie jest takie: czy po 10 czy 15 minutach nie zostanę wyrzucony z sesji z powodu braku aktywności? Z góry dziękuję za odpowiedź ;D

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×