Skocz do zawartości

Kostuch007

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kostuch007
 1. @Gal_Anonim Właśnie nie zaakceptowałem, a jeśli zostałem z Lobby usunięty to naprawdę nie wiem za co
 2. @Gal_Anonim Wiem gdzie się potwierdza w grze zaproszenia do znajomych, lecz pisze mi że brak oczekujących zaproszeń.
 3. Witam panie @Namo. Czy jest możliwość abym otrzymał drugie zaproszenie do znajomych od was? Otrzymałem niedawno zaproszenie od aniagtaforum, lecz gdy na poczcie klikam żeby zaakceptować zaproszenie to przechodzę na główną stronę rockstar i tam nigdzie nie pisze, że mam potwierdzić jakieś zaproszenie. Z góry sory za kłopot.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum