Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Kostuch007

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kostuch007
 1. Kostuch007

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Nie jestem czarny No i prosiłbym bardzo o zaproszenie
 2. Kostuch007

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Gal_Anonim Właśnie nie zaakceptowałem, a jeśli zostałem z Lobby usunięty to naprawdę nie wiem za co
 3. Kostuch007

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Gal_Anonim Wiem gdzie się potwierdza w grze zaproszenia do znajomych, lecz pisze mi że brak oczekujących zaproszeń.
 4. Kostuch007

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam panie @Namo. Czy jest możliwość abym otrzymał drugie zaproszenie do znajomych od was? Otrzymałem niedawno zaproszenie od aniagtaforum, lecz gdy na poczcie klikam żeby zaakceptować zaproszenie to przechodzę na główną stronę rockstar i tam nigdzie nie pisze, że mam potwierdzić jakieś zaproszenie. Z góry sory za kłopot.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×