Skocz do zawartości

deadsnow19

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

deadsnow19 last won the day on 3 lutego

deadsnow19 had the most liked content!

Reputacja

8 Neutralna

O deadsnow19

 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  <facepalm> Ja się nie dziwię, że Namo nie ma cierpliwości. Każdy normalny człowiek by dostał kurwicy przy tak głupich pytaniach.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Czerwin kretynie najwidoczniej twoi koledzy mieli szczęście, że systemy rockstara ich nie wykryły, natomiast spójrz teraz na siebie debilu, zebrałeś 120 mln na 9 lvl i masz pretensje do Namo, że dostałeś bana? Weź z rozpędu pierdolnij głową o mur, może zmądrzejesz. Jasno były podane zalecenia i regulamin.
 3. pecet Szukam ekipy

  Dołączyłam już do tostów.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tylko potem nie płaczcie, że macie bana :v
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Każda loszka byłaby zadowolona z takiej ilości siana w grze. A co dopiero w rzeczywistości.
 6. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @RedMineCow64 tak, to działa, dzięki temu nakupiłam od chuja rzeczy i jestem z tego zadowolona. Napieprzając napady do usranej śmierci nie zdołałabym zebrać tyle siana. Ty zresztą też.
 7. pecet Szukam ekipy

  Bo nie ma tylu randomów Zresztą teraz nie chce mi się podłączać mikrofonu. Może jutro ogarnę temat. I mam rozumieć, że są tam spoko ludzie?
 8. pecet Szukam ekipy

  Zastanowię się, z tego co widzę na tosterze jest dużo użytkowników, a mi zależy na kameralnej ekipie.
 9. pecet Szukam ekipy

  @Maciek Żeby dołączyć do Tostów czy znaleźć tam ludzi?
 10. pecet Szukam ekipy

  Platforma PC. Stworzyłam nową ekipę, do której chciałabym rekrutować parę ogarniętych osób. Zamknięte sesje, napady, misje etc. Ma być fajna zabawa i ma być śmiesznie. Wymagania: wiek 18+ i nie bądź tępy/a . Co do komunikatora głosowego to korzystam z Discorda, nick: Deadsnow. Zainteresowanych zapraszam na Sociala lub Disca. Pozdrawiam.
 11. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @FunkY dziwne, bo kiedy pisałam posta, na twoim był czas "napisane kilka minut temu". Chyba 8min, no ale nie ważne Może strony nie odświeżyłam. Edit. Zresztą to nie było do Ciebie Jakiś koleś pytał się o lobby o 20.00, a pisał o 21.00. Pościk gdzieś wcięło.
 12. Miłe towarzystwo do gry PC

  Nick MotherOfReptile. Chętnie się dołączę, bo nie mam z kim grać. Zawsze możecie wstąpić do mojej nowo założonej ekipy :>
×