Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

FunkY

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutralna

O FunkY

GTA Online

 • Social Club
  .BlackFOX.
 1. Skok na koniec świata DLC

  Mi się podoba to, w jakim kierunku zmierza GTA Online. Wracasz z pracy i możesz odreagować ciężki dzień, modujesz hajs, kupujesz nowe zabaweczki, napierd*lasz pojazdami jak z jakichś filmów. Jak ktoś chce real life to niech w simsy pogra albo wyjdzie z domu.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Proponuję zmienić opis na pierwszej stronie. Nijak się ma do obecnego Money Lobby. Będzie mniej pytań i mniej żałosnych odpowiedzi. To już nie jest szybkie 100 baniek. Trzeba przybliżyć kupującym ile trwa zebranie tych ,,szybkich,, 100 milionów. Nie otrzymuje się w kilka minut zaproszenia. Więcej korzyści przyniesie taki poprawiony opis. Więcej osób będzie chciało wybrać opcje Level UP. Kilka zdań dla mniej kumatych dzieciaków też by się przydało dla Twojego świętego spokoju. FAQ zniwelowałby spam dzieciarni. Kiedyś polecałem wszystkim money lobby i podawałem im adres tego forum. Teraz nie polecam bo zamienia się to wszystko w oszukiwanie.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Piękna słoneczna niedziela, zapaliło się trawy. Wbijam na sesję a tam już koniec zabawy. Szkoda bo trzeci dzień czekałem i znów się rozczarowałem. Czekam więc dalej aż 100 baniek do mnie trafi. Mam nadzieję, że mi się to dziś przytafi.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Brawo znasz się na zegarku. Ja to pisałem przed 19. ----------------------------------------- Ogólnie wszystko przebiegło pomyślnie i tak jak to było opisane. Zgarnąłem sobie nieco ponad 60 milionów bo więcej mi nie było potrzebne. Polecam wszystkim.
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeśli uda mi się jakimś cudem zapłacić teraz to będę mógł dołączyć do sesji która już się zaczęła? Czy będę musiał czekać do 19?
 6. oferuję Money Lobby w GTA Online

  a szkoda bo miałem chęć zapłacić ale coś się nie da

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×