Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

kartezPL

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O kartezPL

GTA Online

 • Social Club
  kartezPL
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zgłoszę się bardzo chętnie. Więcej rozpisywać się ze mną nie będziesz musiał, chciałbym tylko wiedzieć co teraz? Płacę kolejny raz czy poczekać na zaproszenie?
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Napisane jest wyraźnie aby usunąć konto sypiącego ze znajomych. Cóż, 100mln$ nie otrzymałem z powodów wyżej napisanych, faktycznie mój błąd. Po części zastosowałem się do punktu z regulaminu, przepraszam za kłopoty. To jak będzie?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Widzę, że dalsza rozmowa nie ma sensu to spytam się ostatni raz.. Otrzymam zaproszenie do grona znajomych i na sesje o 23? Czy będę musiał jeszcze raz wpłacić 5euro?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czytam? Stałem w miejscu, kasa leciała aż naglę wyskoczyło mi jakieś gówno od Rockstara, a potem wszyscy znikneli. Fakt na początku trochę się ruszyłem bo mnie prawdopodobnie teleportowałeś, za pierwszym nie wyszło bo spadałem pod ziemią, za drugim stykło, ruszyłem się tylko na dosłownie sekundę, a zaś cierpliwie czekałem. Nie rozumiem.. Otrzymałem tylko 11mln. Cierpliwie pytam czy przesuwacie sesje z 19 na 23 jak pisałeś parę postów wyżej czy zostawiacie godzinę?
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Sesja z 19 przesunięta czy jednak zostaje? Bo dostałem tylko 11 mln, nie wiem czy mnie wyrzuciło czy co..

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×