Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

fajaon

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  fareN00

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. fajaon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Sam jestes kurwa niedojebany, bo rozumiem ze spinasz do typów, którzy irytują non stop tymi samymi pytaniami, ale ja ładnie grzecznie wytłumaczyłem co mnie dziś dotknęło, żeby przestrzec innych
 2. fajaon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dziś rokstar zabral mi moją postać. Dokladnie nie pamiętam, ale obstawiam, że niecały rok po mojej sesji w money lobby. Oczywiście nie obwiniam tutaj nikogo, bo wiadomo bylo, ze takie ryzyko jest. Tak po prostu ostrzegam.
 3. fajaon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Kupiłem, wszystko poszło sprawnie. Polecam. Wydałem już hajs, mam nadzieję, że żaden ban mnie nie spotka. Pozdrawiam całą sesję o 17, szczególnie tego "cymbała" który pytał czy może wbić 101mln
 4. fajaon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobrze, zaryzykuję, donejt poszedł, czekam na sesje Nie dziwię się, że autor money lobby jest aż wściekły przy niektórych wypowiedziach.
 5. fajaon

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zastanawiam się nad kupnem, a ponieważ Namo daje tu dosyć sensowne odpowiedzi, chciałbym zapytać jaką mam pewność tego, że nie dostanę bana teraz lub w przyszłości?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×