Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Tom2szek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Tom2.esoy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tom2szek

  oferuję Level Up GTA Online

  Szybko i rzetelnie! POLECAM! A co do czekania to musicie sobie w końcu uświadomić, że Namo też jest człowiekiem, ma dom, rodzinę, obowiązki i nie jest jakimś androidem czy botem.. Życzę cierpliwości i wyrozumiałości, a przyjdzie upragniony czas na zabawę Pzdr
 2. Tom2szek

  oferuję Level Up GTA Online

  Ok, dziękóweczka Za niedługo wyślę wiadomość z danymi. pzdr
 3. Tom2szek

  oferuję Level Up GTA Online

  w takim razie nie będzie dla Ciebie problemu jeżeli z nicku w donejcie wytnę kropkę? ale w Social Clubie ona zostanie bo jak pisałem w edycji mojego wcześniejszego postu z niewiadomych przyczyn nie mogę zmienić nicku Social Club pzdr
 4. Tom2szek

  oferuję Level Up GTA Online

  cze, wypełniam donejta i gdy kliknę na płatność to wyskakuje mi info: "This value is not valid." Próbowałem wybrać różne płatności i z innej przeglądarki.. ciągle to samo. Może ktoś pomóc? pzdr ------------- edit ------------- dobra mam już.. problemem jest kropka w moim nicku Social Club chciałem więc zmienić pseudonim w Social Club ale wyskakuje mi, że nie mogę "Pseudonimu nie można edytować" ..
 5. Tom2szek

  oferuję Level Up GTA Online

  @s3kuuu, na pierwszej stronie jest napisane: "Wyślij do mnie wiadomość z danymi do konta..." "Nie zapomnij w tytule wiadomości z danymi do konta podaj swój nick który podałeś wpłacając donejta abym mógł go odnaleźć na liście wpłat. Wiadomości w skrzynce z tytułami bez nicków są pomijane." Tak, chodzi o wiadomość (tzw. PW) tutaj na GTA Forum. P.S.: tak należy uczynić kupując jakikolwiek pakiet, nie tylko prestiżowy Pzdr

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×