Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

DJ_Jojo

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DJ_Jojo

GTA Online

 • Social Club
  DJVitoo
 1. oferuję Level up GTA Online

  jedziesz po tych idiotach jak po maśle
 2. oferuję Level up GTA Online

  Dałem donata jakieś 20 minut temu czy jest szansa na realizacje jeszcze dziś?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  namo kupiłem psc 20 zł.Wpisuje aby zapłacic 4.5 euro wchodzę na płatność psc i muszę zapłacić 5.81 euro. mógłbym zapłacić odrobinę mniej np 3.5 euro? Proszę o szybką odpowiedź
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  namo sory nie przeczytałem wyższych wiedowmości jeszcze raz sory

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×