Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

ZefuSon

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ZefuSon

 • Urodziny 09.01.2000

GTA Online

 • Social Club
  -Aktorzyna-

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ZefuSon

  oferuję Level Up GTA Online

  @V3n0m No zaś, za późno ale dzięki za wytłumaczenie (jak jest prawdziwe bo nie wiem już komu tu wierzyć)
 2. ZefuSon

  oferuję Level Up GTA Online

  @Olokraft Dzięki, jednak zostanę przy Money Lobby chociaż jest kijowy
 3. ZefuSon

  oferuję Level Up GTA Online

  Czy jeśli mam 102 lvl to po zakupie pakietu ekonomicznego nic się nie stanie czy dostane dodatkowe 75 lvl?
 4. Zgaduję że Mógł byś mi Pomóc Za darmo ale jak ci się nie chce to trudno
 5. To już wole szukać pomocy u trochę normalniejszych ludzi Zgaduje że to nie wielka rzecz a ja nie jest aż tak głupi żeby dawać 5 euro za to
 6. Mam Problem ze Spójnościami plików Gta To nie jest tak że Coś mi nie działa na Singlu tylko Na Online (Szczególnie Kiedy przebywam na Terenie Lotniska) Znajdywałem wiele Poradników tylko że jest problem lub dwa Jak zapisać Poprawnie Komende w cmd Więcej szczegółów na Screenie Nie wiem gdzię mogą znajdować się pliki i jak to zapisać

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×