Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Bartek

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

2 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  Bartek2k03

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Bartek

  oferuję Level Up GTA Online

  WIELKIE DZIĘKI !!! na pewno przyda mi się na nowe dlc
 2. Bartek

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo a jak ci w niedziele wysłałem wiadomosć (wiem pisze to samo ) bo w donejcie napisałem hasło itd to przyjmiesz mi tego donejta czy nie?
 3. Bartek

  oferuję Level Up GTA Online

  wpłaciłem 50 zł w piątek o 14 wpisałem to co trzeba(hasło i adres e-mail i pakiet (200mln)) do kiedy mam wtedy czekać?
 4. Może być skype zamiast ts ? Ps: Jakby co inne twoje wymagania spełniam
 5. Bartek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  w modowanych kontach np: 75 rp to co to? tyle leveli dostane czy co? bo za bardzo nie rozumiem

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×