Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

xNiluSx

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  xNiluSx

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. xNiluSx

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namomoge dostać zapro jeszcze proszę? Jesli zapomnialem wczoraj dac pasywki czy coś to sory.Potrzebuje jeszcze z 30 milionów zebrac
 2. xNiluSx

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namomoge dostać zapro proszę? Jesli zapomnialem wczoraj dac pasywki czy coś to sory.Potrzebuje jeszcze z 30 milionów zebrac
 3. xNiluSx

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namomoże se kogos pomyliles ze mną bo afk bylem wczoraj a pasywke zawsze pamietam wlaczyc chyba ze auto keyboard presser przypadkiem mi wylaczyl. Moge dostac jeszcze zapro bo zebralem tylko ok 50mln?
 4. xNiluSx

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namowczoraj wieczorem bylem na moneylobby przez godzine bo potem musialem wyjsc i dzisiaj patrze i nie mam Ani w znajomych ,dlaczego?
 5. xNiluSx

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namoco jest z Anią , bo nie mam opcji dołącz do gry?
 6. xNiluSx

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @NamoSara wyszła z moneylobby i usunela mnie ze znaj i co teraz?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×