Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Kelvoos

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

GTA Online

 • Social Club
  kelvoos

Ostatnio na profilu byli

398 wyświetleń profilu
 1. Kelvoos

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Siema szybkie pytanie można płacić jeszcze psc 20 zł za money lobby?
 2. Kelvoos

  Skok na koniec świata DLC

  Według mnie wszystko ok poza tym jetpackiem dla mnie to już przesada.
 3. Kelvoos

  szukam Szukam ekipy [pc]

  SC: Kelvoos
 4. Kelvoos

  oferuję Level Up GTA Online

  A mógłbym kupić same statystyki jeśli tak to ile by to kosztowało ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×