Skocz do zawartości

Banitaa

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

O Banitaa

GTA Online

 • Social Club
  Banitaa
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Kurwa L. Ale Ty jesteś cymbał. Weź lepiej sie za czytanie lektur do egzaminu 6-klasisty.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo, dziękówa. Wszystko cacy. Teraz gra stała się przyjemniejsza :-)
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Może wprowadź jakieś konkretne zasady? 18+ może poskutkuje ;p Chodź kto wie, wiek nie oznacza inteligencji
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tak sobie czytam te wypowiedzi niektórych użytkowników forum i normalnie kurwa ręce opadają. Dzieci, wy zamiast ludziom dupe zawracać, sto razy zadając to samo pytanie, poczytajcie dokładnie regulamin.. Fundacja Namo dla was organizuje akcje charytatywne a wy kurwa jeszcze narzekacie, wstyd! Namo. Jutro ew w sobotę także skorzystam z twoich świadczeń, pozdro

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×