Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Mroziu

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Mroziu wygrał w dniu 21 kwietnia 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

18 Dobra

5 obserwujących

O Mroziu

 • Urodziny 20.03.1933

GTA Online

 • Social Club
  asdfghj
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

3438 wyświetleń profilu
 1. Kupie konto, najlepiej zmodowane/ płace przelew
 2. Mroziu

  pecet Jak mieć więcej fps w GTA V?

  <ShadowQuality value=”1” /> zmień 1 na 0 W tym sposobie chodzi dokładnie o wyłączenie cieni w grze
 3. Mroziu

  pecet Jak mieć więcej fps w GTA V?

  @-_-BARTIEK-_- Przepraszam bardzo ale to dlatego, że dawałem kolor na "0" i nie było go widać. Teraz już nie powinno znikać
 4. Mroziu

  GTA v RGSC v.s. GTA v Steam

  Nie opłaca się kupować gta 5 na steamie kupując rgsc płacisz 40 zł mniej niż na steam
 5. GTA V zwiększenie FPS poprzez usunięcie cieni 1. Przejdź do folderu Dokumenty\Rockstar Games\GTA V 2. Otwórz plik settings.xml w Notatnik-u 3. W pozycjach: <ShadowQuality value=”1” /> zmień 1 na 0 <Shadow_ParticleShadows value=”true” /> zmień true na false 4. Zapisz zmiany i ciesz się dodatkowymi fps'ami

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum