Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

dzs

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O dzs

GTA Online

 • Social Club
  dzeusik
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  usunięto mnie niestety ze znajomych a jeszcze nie dostałem zaproszenia do money lobby... wiki chyba mnie usunęła
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  dostałem zaproszenie od wiki do znajomych i od 2 tygodni w sumie czekam na zaproszenie do gry. Rozumiem że jeszcze jest duża kolejka?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  niestety zostałem wyrzucony z lobby pomimo że byłem 13 jego członkiem... Następna sesja dopiero jutro? bo niestety ale w sobotę/niedzielę mogę być niedostępny ze względu na pracę Edit: było następne lobby i się załapałem. Dzięki. Wywiązał się z umowy. Polecam
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  cześć, wpłaciłem donate przez SMS. Dzisiaj takie same terminy lobby? nick: dzeusik

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×