Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

PAPA

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez PAPA

 1. PAPA

  oferuję Level Up GTA Online

  Wrazie danych do konta pisz pod ten e-mail bo źle podałem przy donate email: [email protected]
 2. PAPA

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo wpłaciłem donate i pokazało mi się ze mam potwierdzić na e-mail ale nic mi nie przyszło a kasę zabrało prosił bym zobacz czy donate doszedł do ciebie
 3. PAPA

  oferuję Level Up GTA Online

  DOBRZE to wyśle dzisaj i będę czekał na szybką realizację ...
 4. PAPA

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo a mogę terazz wysłać donate na to co wczoraj pisałem i zrobisz czy muszę czekać na live ?
 5. PAPA

  oferuję Level Up GTA Online

  Namo a czy jak wpłacę 10 euro to nabijesz mi kase tak do 70 mln (mam teraz 23mln) i odblokujesz wszystkie bronie i części tuningu i lakiery itp w los Santos i w tamtym drugim salonie tuningu ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum