Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Misiaga

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Misiaga

Ostatnio na profilu byli

149 wyświetleń profilu
 1. Misiaga

  pecet Gdzie mozna zakupic ten garaż?

  żeby ją mieć musisz mieć bunkier a samą ciężarówke kupujesz na warstock bo ogólnie w niej możesz ten motor też ulepszać ale żeby mieć taką możliwość to trzeba dokupić odpowiednią przyczepę
 2. Misiaga

  pecet Gdzie mozna zakupic ten garaż?

  jego sie chyba da sprzedać w ciężarówce opancerzonej, ale pewny nie jestem
 3. Misiaga

  pecet Gdzie mozna zakupic ten garaż?

  ta, myślałem że maze bank bo tak ma na szczycie napisane
 4. Misiaga

  pecet Gdzie mozna zakupic ten garaż?

  ten garaż możesz kupić jak kupisz maze bank tower
 5. Misiaga

  oferuję Level up GTA Online

  Polecam serdecznie Level Up u Namo, 4 raz u niego kupiłem i 4 raz się nie zawiodłem. Szybko i rzetelnie. Szacun za robotę 💪💪💪

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×