Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

aiouda

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O aiouda

GTA Online

 • Social Club
  aiouda
 1. ps4 Ls customs

  Odświeżę wątek mam ten sam problem, w aplikacji ifruit zamawiam tablicę w gta online na ps4 przychodzi mi komunikat o zamówieniu lecz jak jestem już w lsc nic nie ma.. dlaczego tak się dzieję? Wchodzę z innego konta, robie to samo i tam już działa.. proszę o odpowiedź
 2. Dołączam się, aktualnie nie jestem przy ps ale mój nick to aiouda można coś popyka, jak możecie zaprosić
 3. ps4 Modowanie

  Witam, same stare tematy, moduje ktoś gta online na ps4? Odp albo Priv
 4. oferuję Level up GTA Online

  @Namo witam, Level up nadal aktualne?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×