Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

WiqtorS

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O WiqtorS

GTA Online

 • Social Club
  WiqtorS
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Na ps3 możesz sam sobie zrobić money lobby a, i tak bana nie dostaniesz. R* ma wyjebane na starą generacje aktualnie
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czy jest możliwość kupienia lobby za 2 osoby ? (mnie i kumpla)
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam kurw nadzieję, bo nie chce drugi raz płacić. Akurat musiałem wypłacić z karty. Trochę się martwię, że nie dostałem zapro ale namo wczoraj na streamie mówił że o 10 wstanie, więc chyba nie mam się o co spinać.
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Simpay znowu się dupi ? Też mi wyskakuje "błędny kod"...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×