Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Grzybek543

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Grzybek543
 1. Grzybek543

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tak i w komentarzu napisz akceptuje regulamin money lobby
 2. Grzybek543

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dziękuje Namo mam zaproszenie czekam na sesje Kurde KUPYWAĆ TO OPŁACA SIĘ NAPRAWDĘ
 3. Grzybek543

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Pytanie jeżeli nie dostane zaproszenia bota do stane zaproszenie od kogoś z was wysłalem pieniądze Ps kiedy dostane zapro do znaj?
 4. Grzybek543

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Słuchaj jeżeli pierwszy raz wchłoneło ci kod to znaczy że wysłąło i strona się zbugowała
 5. Grzybek543

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Proszę dodaj mnie do ml przecież zapłaciłem 30zł
 6. Grzybek543

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zostałem oszukany Proszę o pomoc Wpisałem nick Grzybek543 na tipboard smspremium Komentarz napisałem Chcę 100milionuw I kod wpisałem i kurwa nic

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum