Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Michael

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Michael.pl
 1. Michael

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ale od Michael.pl? Ja teraz zamawiałem na inny nick dla kuzyna. Chyba że to wykrywa że z mojego konta
 2. Michael

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Kupiłem teraz dla kuzyna przez kartę i gdy wszystko zrobione to wyskoczył błąd podczas transakcji spróbuj ponownie za parę minut. To się przelało czy nie? Pytam dal pewności abym nie wpłacił dwa razy tej kwoty
 3. Michael

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Czyli jeśli zapłacę 4.50€ paysafecard to też się dostane jeszcze na dzisiejszą sesje o 12?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×