Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

-Rilver-

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O -Rilver-

GTA Online

 • Social Club
  -Rilver-
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Dlaczego zostałem wyrzucony z sesji skoro nic takiego nie zrobiłem? A jeszcze ani razu nie byłem na Money Lobby
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam jeszcze jedno pytanko. Bo dochodzi już 20 a osoba która dodała mnie do znaj jest niedostępna czy mogę dołączyć do money lobby w inny sposób?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dostałem zapro do znaj. O której mogę spodziewać się Money sesji?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam. Chyba na stronie wystąpił błąd jak widać na ss i teraz nwm czy zakup został zaliczony proszę o sprawdzenie tego, ponieważ zapłaciłem sms-em i zużyłem kod, ale gdy teraz próbuję go wpisać drugi raz pisze ''nie prawidłowy kod''.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×