Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

xXYOUNG_FSNXx

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O xXYOUNG_FSNXx

GTA Online

 • Social Club
  xXYOUNG_FSNXx
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @xDreev Na zebranie GTA$ 100 000 000 masz 24h od chwili wpłacenia donejta, po tym czasie możesz zostać usunięty ze znajomych konta sypiącego.
 2. pecet Ekipa do napadów

  chodzi o wyzwanie za 12mln? sc: xXYOUNG_FSNXx
 3. pecet Ekipa do criminal mastermind

  Siema szukam ludzi, do Criminal mastermind gdzie chodzi o to aby ukończyć każdy napad i przygotowanie bez utraty życia i tą samą ekipą, za co dostaniemy 10-12mln$. sc: xXYOUNG_FSNXx SZUKAM LUDZI AKTYWNYCH !!! oczywiście TS3 i jakaś znajomość gry.
 4. obojętnie jestem cały czas online
 5. xXYOUNG_FSNXx sc możesz dodać
 6. pecet Szukam ludzi do napadów

  Siema, szukam 3 ludzi do napadów. TS3, mutacja i ogar w grze wymagane =D Social Club: xXYOUNG_FSNXx

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×