Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

walach77

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O walach77

GTA Online

 • Social Club
  walach77
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  To wpłacam donejta na money lobby może się załapie na 21 jak nie to czekam o 23
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Jeżeli dużo chętnych na 21 bo podejrzewam że jest sporo to sesja o 23 dzisiaj się odbędzie? Pytam bo nie wiem czy brać money lobby czy level up (które szybciej )

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×