Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

BANDIT

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O BANDIT

GTA Online

 • Social Club
  Bandit....
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ej o 20 robisz nową sesje? Bo wtedy mija godzina. Czy tam nawet 2
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  ,,Aby uczestniczyć w Money Lobby i zgarnąć GTA$ 100 000 000 wypełnij poniższy formularz wpłaty donejta przez SMS wybierając opcję SMS PREMIUM. Wpisz swój nick Socialclub, w komentarzu potwierdź akceptację regulaminu a kwotę wpłaty zaznacz 30.75 zł a . Następnie wyślij SMS o treści WAT pod numer 92555, otrzymany kod przepisz do odpowiedniego pola i kliknij guzik potwierdzenia.''
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Było napisane że w komentarzu w donejcie, napisałem : Bandit....
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  ,,Kiedy już wyślesz donejta otrzymasz kilka minut przed rozpoczynającą się sesją zaproszenie do znajomych na Socialclub od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl",, ?
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Bilu wiesz czemu nie dostałem zapro od sypiącego chociaż wysłałem donejta przed startem money lobby ?
 6. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tylko że wysłałem donejta, ale nie wiem czy doszedł.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×