Skocz do zawartości

BANDIT

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Bandit....

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A i pytanie czy mogę kupić kasę promocyjną nie 200 000 000 tylko 100 000 000 za 8euro ?
 2. Tak, nawet cztery kropki mam w nicku Nieistotne po prostu zmienie nazwę na socialu.
 3. Podczas próby wysłania donejta 10euro drogą PSC wyskakuje mi ,,This value is not valid''. Wszystkie pola uzupełniam tak jak trzeba. Ktoś ma jakieś pomysły ?
 4. ,,Aby uczestniczyć w Money Lobby i zgarnąć GTA$ 100 000 000 wypełnij poniższy formularz wpłaty donejta przez SMS wybierając opcję SMS PREMIUM. Wpisz swój nick Socialclub, w komentarzu potwierdź akceptację regulaminu a kwotę wpłaty zaznacz 30.75 zł a . Następnie wyślij SMS o treści WAT pod numer 92555, otrzymany kod przepisz do odpowiedniego pola i kliknij guzik potwierdzenia.''
 5. ,,Kiedy już wyślesz donejta otrzymasz kilka minut przed rozpoczynającą się sesją zaproszenie do znajomych na Socialclub od pewnego gracza z wiadomością o treści "Money Lobby gtaforum.pl",, ?
 6. Bilu wiesz czemu nie dostałem zapro od sypiącego chociaż wysłałem donejta przed startem money lobby ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum