Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Traver89

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Traver89

GTA Online

 • Social Club
  Traver89
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo głupio mi tak pytać już 3 raz chyba ale za każdym razem jak napisze to ludzie zaczynają spamować i moja wiadomość zostaje odsunięta na dalszy plan xd. Tak więc pytanie brzmi czy Dostałeś donate, pytam gdyż wystąpił błąd podczas wysyłania.
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Powiedz mi czy doszedl donate ode mnie, bo wyskoczył mi błąd, nie dostałem inva do znajomych więc wnioskuję że nie doszedł, ale pytam dla pewności.
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Doszedł przelew? bo wystąpił błąd, a nie chce kilka razy płacić za jedną rzecz nick z sc taki sam - Traver89
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Siema, sypanie dzisiaj jak w regulaminie 17 i 19? Czy coś się zmienia?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×