Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Gracek8975

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Gracek8975.
 1. Gracek8975

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Okey,zwracam honor i jeszcze raz przepraszam,wstyd mi za mnie ;x
 2. Gracek8975

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zwracam honor oraz przepraszam,zapoznałem się parę razy z regulaminem ale zapomniałem najwidoczniej o takowej zasadzie ;x Na sesji może być 13 zbierających, możesz zostać wyrzucony jeśli dołączyłeś jako czternasty. Dołącz na następnej. Z góry przepraszam.
 3. Gracek8975

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Namo,wiedziałem że będzie sesja o 17,wbiłem teraz na kompa patrze jest sesja to wbijam.Zapytałem się czy będę mógł dozbierać do 100 MLN na tej sesji na którą czekałem o 17 i zostałem wyrzucony ;x Przepraszam za może tą nachalność ale chciałem mieć pewność,nie sądziłem że będzie tak szybko otwarta sesja,to jest ogólnie mogę na tą co powinna być o 17? Bo wbiłem na tą o 16;30 i po 8 min (Kick) dlatego wolałem się upewnić (Donejt został wpłacony wczoraj,ale byłem umówiony na dziś o godz 17 (tą sesje)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×