Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

KrisssPL

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O KrisssPL

GTA Online

 • Social Club
  KrisssPL
 1. do 3 paczek sam musisz dymać 3 razy, niestety na raz można zebrać 1 paczkę - nie ma pojazdu osobistego czy też z Pegasusa, żeby zebrał 3 paczki
 2. Najlepiej Buzzardem ogarniać paczki, wszystkie pozbierasz i nie problem strącić helkę. Zbierać paczki Buzzardem nawet nie trzeba z niego wysiadać, wystarczy paczkę dotknąć Buzzardem i już zebrana. Jak kupisz Buzzarda w Warstock to potem masz go za free na zawołanie w menu interakcji Pojazdy Prezesa, jak go nie kupisz to trochę kosztuje, ale nie pamiętam ile.
 3. oferuję Level up GTA Online

  Idź do odpowiedniego wątku to się dowiesz. Masz WIELKI BANER na Stronie Głównej to nie powinieneś przeoczyć, a jak nie to do okulisty koniecznie.
 4. oferuję Level up GTA Online

  @Namo Niezłe jajca, pisałem Ci ze 2 dni temu, że dostałem Banana od R* do 25.07.2017 - przed chwilą tak z głupia franc włączyłem GTA i.... normalnie wchodzę w Online, czyli zdjęli mi Banana :-) wyczyścili co prawda konto gotówkowe i bankowe. Pies ich drapał, ale co kupiłem to kupiłem za kaskę z Lvl UP ;-)
 5. oferuję Level up GTA Online

  Na mnie nie zarobią, już raz im zapłaciłem za grę i drugi raz nie zamierzam... walić R*
 6. oferuję Level up GTA Online

  Wszystko się zgadza, tylko nie szukam pocieszenia ;-)
 7. oferuję Level up GTA Online

  czyli tak będzie jakbym nigdy nie grał w GTA Online ?
 8. oferuję Level up GTA Online

  Szkoda, że o tym nie wiedziałem wcześniej i się łudziłem że jakoś się uda... no nic czas nadrobić fabułę i zrobić 100%, a potem zobaczymy co na tym moim koncie zostało po banie.
 9. oferuję Level up GTA Online

  No to po LevelUp dostałem banana od Rockstar do 25.07 - 3 dni nacieszyłem się kasą na koncie. ze 100 mln wydałem z 20 mln i wydawałem ostrożnie, przy tym zbierałem zasoby, robiłem badania do odblokowania modyfikacji uzbrojenia, i także sporo napadów trzaskałem. Odpalam dzisiaj maila i niespodzianka od Rockstar w postaci bana - i zaznaczam, że nigdy żadnych modów czy cheatów nie używałem.
 10. Ptoblem z teksturami gta online

  A po co do mnie piszesz ? Ja nie mam problemów z GTA, pisz do autora wątku. A jak nie umiesz konkretnie odpisać komuś to lepiej wcale nie pisz ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Ptoblem z teksturami gta online

  Słaba grafa, na 750 TI też miałem podobnie... przy GTX1080 nie mam tego problemu ;-)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×