Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Mahk1504

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mahk1504

GTA Online

 • Social Club
  Mahk1504
 1. sprzedam Level up prestiżowy u namo taniej

  Wszystko zgodnie z planem. Pozytyw. Warto poczekać kilka dni. Polecam.
 2. oferuję Level up GTA Online

  Lux. Wszystko działa transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam warto poczekać kilka dni.
 3. oferuję Level up GTA Online

  Są 2 osobne działy: Money Lobby i Level UP.
 4. oferuję Level up GTA Online

  Dzięki za szybka odpowiedź. Przy płatnościach paysafecard są pobierane dodatkowe oplaty? Nie wiem za ile kupic zeby starczylo na donejt. Z góry dzięki.
 5. oferuję Level up GTA Online

  Czy donejt 2x25 zl smsem bedzie brany pod uwage? (nie mam co zrobic z kasa na koncie)
 6. oferuję Level up GTA Online

  Namo, jeśli korzystałem już money lobby wcześniej kiedyś i dostałem 100mln to czy mogę skorzystać z lvl up bez obawy o ban?
 7. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Mam pytanie. Wczoraj przed 17:00 zrobiłem donejta i właśnie o 17 zgarnąłem 70mln. Wiem że donejt jest ważny 24h i mam pytanie czy dziś mogę dobic do 100? Wczoraj musiałem iść do roboty więc dziś chciałbym jeśli jest taka możliwość.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×