Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

slu310

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

slu310 wygrał w dniu 4 lipca

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

1 obserwujący

O slu310

GTA Online

 • Social Club
  Memento_trash
 1. pecet Level up

  Jeat mozliwosc dodania pieniedzy do ps4???
 2. Super zaproszę jak tylko bd na konsoli
 3. Poszukuję osób do wspólnej gryw GTA 5 on-line na ps4.Dodam że mogę grac tylko wieczorami ze względu na pracę jeżeli był by ktoś zainteresowany proszę napisać😁

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×