Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

CmisTs

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CmisTs

GTA Online

 • Social Club
  CmisTs
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeszcze tylko szybkie pytanko dzisiaj lobby startuje o 17 czy moga byc jakies opoznienia?
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ok dzięki wielki jak już będę wysyłać donejta mam napisać tam ta informacje ze chciałbym dołączyć jakieś 5 min czy nie muszę nic dopisywać i postępować zgodnie ze wskazówkami?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Czesc Namo chciałbym zakupić kase na gta online ale mam obawy co o mojego internetu czy zdarzylbym na czas dolaczyc bo według zasad na zebranie kasy mam 24h od wplacenia donejta i tumoje pytanie czy moglym dolaczyc np 5 min wczesniej zeby juz byc na sesji?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×