Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Glusek

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  frrver

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Glusek

  oferuję Level Up GTA Online

  Ziomek kocham cie kurwa!!!!! 45 zł 200 mln i mam wszystko by jebać niemców w gta online P.S. mija miesiąc i nadal bez bana ani resetu statystyk
 2. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  mój kolega tak samo nick:Martigua stał nic nie robił a bot go wywalił
 3. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wysłałem donejta nick: Glusek1321 ....Moge liczyć na dodanie mnie jeszcze dzisiaj?
 4. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Da ktoś swoją opinię na temat lvl up... Duże ryzyko na bana czy nie. Korzystałem zawsze z money lobby, ale nie chce mi się stać na sesji 24/h z powodu 2000$/1s
 5. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie bądź w gorącej wodzie kąpany. Trochę trzeba czekać. Namo też ma swoje prywatne życie. Ja czekałem 2 dni i miałem money lobby.
 6. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  grzecznie zapytałem...nie musisz za każdym razem ludzi obrażać.
 7. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  a to lvl up jest bezpieczne?.... duża szansa że bana dostanę niż przy money lobby?
 8. Glusek

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  dzięki ziomek za kasę. dostałem to co miałem dostać. bana nie dostałem a mija tydzień. Polecam innym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum