Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Wyczes

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wyczes

GTA Online

 • Social Club
  ZacnyKris
 1. oferuję Level up GTA Online

  1. Czy jest jakaś opcja płatności przy której nie musze być gdziekolwiek zarejestrowany jak np paypal?
 2. oferuję Level up GTA Online

  Siemson. Dobra jestem zainteresowany lvl up 125lvl + 100 000 000 a lepiej 200 000 000 $ałaty. Po banie wbiłem 13 lvl i teraz pytanie co mam zrobić aby otrzymać lvl +kase? Najlepiej by mi pasowało przes sms bo nie mam aktualnie konta internetowego i tu jest problemo. Ps. Wasza opcja jest bezpieczna na 100% czy rockstar moze to wykryc i znowu dostane bana?
 3. oferuję Level up GTA Online

  kierwa to co ja bede w urlop robił.. ok dzieki, odezwe się 28 lipca
 4. oferuję Level up GTA Online

  Ale mam czekać aż mi odblokują online po banie?
 5. oferuję Level up GTA Online

  No ale ja bym chciał zakupić lvl i kase...
 6. oferuję Level up GTA Online

  Panie Namo da radę coś odpowiedzieć na mego posta?
 7. oferuję Level up GTA Online

  Siema. Mistrzu co moge zrobić jak zbanowali mi konto do 28 lipca i wykasowali postac? Można jakoś przywrócić na tej samej ksywce z online podobny lvl i kase? Musimy czekać do 28 lipca zeby cokolwiek zrobic? Oczywiście cheatowałem przyznaje się, ale tylko dwa razy na łączną sumę około 17 milionów i mnie wykryli kurwensyny. Nie siedze jak te gimbazy po 20 godzin dziennie bo mam na głowie prawdziwe życie a nie chce mi sie zaczynac wszystkiego od nowa lvl, kasa itd więc jestem zmuszony ogarnąc to w jakiś inny sposób. Pomożesz? Ps. Chcę rozmawiać tylko z Namo Pzdr

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×