Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Konax2555

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  konax2555

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Konax2555

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  albo dla takiego skurwysyna jak ty namo. nie szanujesz klientów, a że oni potrzebują hajsu to się ciebie słuchają jak pana. Obiecujesz kokosy, a zamiast dropu worków jest dalej 2K. spoko, 2K to nie wypierdoli serwerów. W miarę możliwości to zmień opis, że "na razie max 2K, a nie worki z hajsem". z resztą lepiej wypierdolić kasę w błoto, albo dać bezdomnemu, niż gościowi, który pisze do swoich klientów : "Tobie mogę co najwyżej napisać, że jesteś wybitnie niedojebanym gówniakiem". Czekaj, aż wpierdolą takie zabezpieczenia, że pod dupskiem zacznie ci się palić.
 2. Konax2555

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześć namo! Wysłałem hajs w bodajże sobotę za pomocą PSC. Nie dostałem zapki do znajomych. mam czekać? Pozdrawiam

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×