Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

axoN

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

O axoN

GTA Online

 • Social Club
  axoNekk
 1. oferuję Level up GTA Online

  Jak najbardziej polecam, usługa wykonana bezpiecznie w szybkim czasie
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Masz jasno napisane, że musisz usunąć SteamQuarda bądź Token.
 3. oferuję Level up GTA Online

  @Namo jeżeli złożyłem zamówienie wczoraj, mogę pogierczyć sobie w gta czy będę ci przeszkadzać w moddowaniu?
 4. oferuję Level up GTA Online

  Nie wiem jak wygląda cały proces modowania konta, ale uwierz mi, że dla Namo uruchamianie programu i ustawianie go tak aby twoje konto było bezpieczne nie jest takie "chyba" łatwe wiec nie jest to takie hop i siup. Dlatego ceny za usługę są jakie są.
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Trzeci punkt regulaminu, a jeżeli dalej nie widzisz to idź pierdolnij barana o krawężnik.
 6. oferuję Level up GTA Online

  Witam! Przedwczoraj zakupiłem pakiet ekonomiczny, niestety walnąłem literówke przy zmianie hasła. Teraz hasło jest takie jak było podane w wiadomości prywatnej. Czy usługa zamówiona przeze mnie będzie dokonana?
 7. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Witam! Czytając poprzednie wypowiedzi chciałem zapytać czy jeżeli teraz wpłacę 5e to mogę za 15 min już uczestniczyć w sesji?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×