Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

MateuszUstrzyki

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralna

3 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  MateuszUstrzyki
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

1316 wyświetleń profilu
 1. MateuszUstrzyki

  pecet Płatne dodatki do GTA Online

  W kolejnym po dodaniu kupna zwierzaków podobno mają być zwierzęta w swobodnej rozgrywce i będzie można brać udział w polowaniach ( jak w fabularce )
 2. MateuszUstrzyki

  pecet Płatne dodatki do GTA Online

  Podobno ma też wejść DLC jak z Sims 3, będzie można kupić zwierzaka sobie
 3. MateuszUstrzyki

  Sposób na kasę w GTA online!

  Ostatecznie otrzymuje się 3 mld $ (na grafikach, ogłoszenie na forum) czy 0,9 mld $ ( ogłoszenie w sklepie) ?
 4. MateuszUstrzyki

  Regulamin Ekipy Toster

  jakbym nie wiedział tylko mówię że ranking taki sam miałem 12 maja, 15 maja oraz 19 maja a ostatnio przed odświeżeniem grałem 17 maja i zwiększyłem ilość RP.
 5. MateuszUstrzyki

  Regulamin Ekipy Toster

  Podczas pierwszego sprawdzenia przez TosterBot byłem ostatnio aktywny końcem kwietnia, a dzisiaj ( przeszło tosterbot 3 razy sprawdzał członków) mimo zwiększenia RP nadal jest napisane że ostatni ranking był w kwietniu. Zastanawiam o co może chodzić

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum