Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Spoky

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Spoky91
 1. Spoky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zrozum to że Namo to jest osoba dorosła i ma życie prywatne i nie robi tylko lvl up ale ma też money lobby ZROZUM TO!!!!!!
 2. Spoky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  i go zajebałem bo nie dostałem 200 milionuw heheheheheheheheheh te milionuw było specjalnie hheheheh nadal się nie poprawiłeś
 3. Spoky

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie kot tylko kod , nie milionuw tylko milionów i nie zaczyna się zdania od "ej" bo ci wypierdolę I KOŃCZY SIĘ ZDANIE JEBANĄ KROPKĄ. heheheh jak ja to lubię :DDDD
 4. Spoky

  oferuję Level Up GTA Online

  Jeszcze jedno pytanie ile trwa całe modowanie?
 5. Spoky

  oferuję Level Up GTA Online

  Witaj Namo czy 12lvl jest wymagany ponieważ skończyłem samouczek i nie dostaje żadnych innych powiadomień z góry dziękuje za odpowiedź.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×