Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

KsKing_PvP

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KsKing_PvP

GTA Online

 • Social Club
  KsKing_PvP
 1. oferuję Level up GTA Online

  namo wysłałem donate 50 zł i napisałem w wiadomości "kasa promocyjna,, bo tak było napisane w promocji i czekam już od 4 dni i dalej nie dostałem pieniędzy
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  kiedy odpalisz bota wiki aby zapraszał na money lobby
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  o ile może się wydłóżyć czas oczekiwania ??? 1godz 2godz??

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×