Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

thedoom

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O thedoom

GTA Online

 • Social Club
  ManInsubmarine
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dałem donejta 10 euro z Gta online LVL up,ale chciałbym zrezygnować z lvlapa i tylko dostać dostęp do sesji. Po prostu nie doczytałem , czy dostanę zaproszenie do sesji i znajomych ?
 2. oferuję Level up GTA Online

  Czesć,wysłałem donejta 10 euro gta online level up ,ale nie chcę modowanie ,chciałbym tylko dostać dostęp do sesji.Mam czekać teraz na zaproszenie do znajomych ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×