Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Albert

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

O Albert

GTA Online

 • Social Club
  Lxgiwyl
 1. oferuję Level up GTA Online

  @Namo Korzystam po raz kolejny i jak zwykle wszystko cacy Dziękuje. A wszystkim mającym problemy polecam czytać ze zrozumieniem opis Level upa oraz cierpliwość
 2. oferuję Level up GTA Online

  @Namo otrzymałeś moją wiadomość w sprawie level up ???
 3. oferuję Level up GTA Online

  @Namo nowe dlc się zbliża trzeba znowu level upa zakupić Jak obecnie z czasem? Długie kolejki ?
 4. oferuję Level up GTA Online

  miesiąc temu ponad...poszukaj mojego posta a tego samego dnia dostałem kasę na wieczór...
 5. oferuję Level up GTA Online

  Kawałek czasu temu skorzystałem z level up i dla niecierpliwych mam info: czekajcie cierpliwie. Nie ma lipy bo bana nie dostałem Więc polecam czytać ze zrozumieniem bo wszystko Namo opisał co i jak. Pozdro
 6. Inwestycja pieniędzy

  Również ciekawi mnie odpowiedź na te pytania tylko że z perspektywy "dla gracza solo". Obecnie mam na maxa rozwinięty bunkier no i koszta są spore bo za samych pracowników pobiera po 9400 co 24h czasu gta. Do tego zasoby itp.. Zastanawiam się czy inaczej by było w przypadku fabryki koki lub marychy ?
 7. oferuję Level up GTA Online

  A czasowo jak to wygląda? Kilka godzin, dni ???
 8. oferuję Level up GTA Online

  Hej Namo, jak dzisiaj z czasem oczekiwania na lvl up ??

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×