Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

KepleRPL

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  KepleRPL

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KepleRPL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Oj człowieku, gdzieś Ty się uczył czytać ModelOrpheus. Przecież stoi jak byk informacja na pierwszej stronie o tym, że sesje są całodobowe a dodatkowo niedawno był wpis, że są nadal przepełnione. Nie żeby mi zależalo na Twojej edukacji ale osoby takie jak Ty, wciąż zarzucające Namo tymi samymi pytaniami z pewnością poczekają sobie dłużej niż normalnie, zastanów się nad tym
 2. KepleRPL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeżeli każdy kolejny delikwent będzie się pytać kiedy dostanie zaproszenie to wielce prawdopodobne, że faktycznie nastąpi katastrofa
 3. KepleRPL

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ludzie, czy wy jesteście normalni? Każdy w gorącej wodzie kąpany... Trochę pokory, nie jesteście pępkami świata. Też czekam a jakoś nie wylewam swoich żalów. Jeżeli zapłaciliście to zapewne doczekacie się i na swoją kolej, prędzej lub później. Gra się przecież nie skończy nagle a i korona wam też z głowy nie spadnie jeżeli zaczekacie jakiś czas...

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×