Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Hipolit

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Hipolit wygrał w dniu 6 września

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

2 Neutralna

O Hipolit

GTA Online

 • Social Club
  Unknown
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dzieciarnia rządzi w GTA, niestety... Niemniej nie byłoby źle, Namo, gdybyś uruchomił sesję na noc, nie dziwię się, że wyłączyłeś jak w grze było prawie 30 zadowolonych z siebie roszczeniowych dzieciaków. W nocy na szczęście większość obecnych tu kajtków śpi więc może nie będzie takiej sieczki Byłbym wdzięczny
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Niech mi ktoś powie łaskawie, gdzie ta cała sesja 24/7? Dostałem zaproszenie, owszem i sposób pozyskiwania funduszy działa, jednakże tylko dzisiaj ów Tajemniczy gracz dający dostęp do sesji kilka razy stawał się niedostępny a w konsekwencji obiecywany strumień pieniędzy zostawał zatrzymany. Na pierwszej stronie reklamowana jest rzekoma dostępność sesji całodobowo, czyżby to był jedynie zabieg marketingowy (czyt. kłamstwo)...? A może doba już nie składa się z 24 godzin?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×