Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

AngrySSiek

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AngrySSiek

GTA Online

 • Social Club
  Pozdero269
 1. oferuję Level up GTA Online

  A dało by rade jeżeli dał bym 40 zł psc i odjął byś te 40 milionów i dał byś 160 milionów za 40 zł psc czy musze te całe 45 zł ? Troche nie na rękę bo mam 40 zł psc i bym musiał dokupić jeszcze 20 zł Proszę o szybką odpowiedz
 2. oferuję Level up GTA Online

  Witam chciałem spytać czy jeżeli mam 125 lvl w gta a tylko brakuje mi pieniędzy to mogę z tego skorzystać ? wiem że bym mógł z tej drugiej opcji kasy użyć ale chce mieć od razu pieniądze w banku Jest taka możliwość ?? Prosiłbym o szybką odpowiedz

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×