Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Pan Rosołek^^

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Xavdas
 1. Pan Rosołek^^

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Jeżeli wyjdzie na jaw, że nie przeczytałeś opisu i tego regulaminu zostaniesz wyrzucony z sesji lub/i ze znajomych konta sypiącego. Ktoś tu regulminu nie czytał.
 2. Pan Rosołek^^

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dziwne ze tylko tobie się to przytrafiło 😂😂
 3. Pan Rosołek^^

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dziwne ja siedze od kilku dni po 3-4 mln i jakoś nikt mnie ze znajomych nie usunął. Coś kręcisz
 4. Pan Rosołek^^

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Spoko 19 osoba w sesji nie za dużo?mowa była max o 13... coś się zmieniło?🤔
 5. Pan Rosołek^^

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Z tym nie ma problemu , co 2 sekundy na łep spada mi 1987$ czasami sie zawiesza . p.s co tak mało ludu na ts i w gta 5 ??ekipa umarła czy jak?
 6. Pan Rosołek^^

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  A może skorzystać z obydwu opcji?czy to raczej grozi banem?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×