Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

oskero100

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  oskero100
 1. oskero100

  oferuję Level Up GTA Online

  Ja jestem chetny tylko nwm jak wylaczyc steam guard? Wystarczy tylko wylaczyc token?
 2. oskero100

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dlaczego bot jest offline? Zapłaciłem i nie moge dojść do money lobby bo bot jest offline. Zaproszenie dostałem w nocy. Dzisiaj rano chciałem właczyć sobie money lobby a tu bot jest offline? Kiedy będzie online?
 3. oskero100

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No dobra ale jak mnie wyzucic bo jest za duzo graczy to co wtedy???
 4. oskero100

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dobra drugie pytanie. Co jeżeli dostane zaproszenie i zaakceptuje je po jakimś czasie. I co się stanie gdy wejdę do moneylobby ale mnie wyrzuci? Wtedy będę mógł dołączyć kiedy indzej czy jak?
 5. oskero100

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Dlaczego gdy 30min temu kupiłem dostęp do money lobby i nadal nie dostałem zaproszenia do znaj?
 6. oskero100

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześc Namo! Mam do Ciebie pytenie. Czy moge zapłacić jeszcze raz i jeszcze raz zdobyć pieniądze? Proszę o odpowiedź Dzięki i Pozdrawiam

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×