Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

termit093

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Termitowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. termit093

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tym bardziej mam pewność, że to nie twoja data urodzin.
 2. termit093

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Tak się zastanawiam, czy w polu urodziny w profilu nie wpisałeś czasem daty urodzin któregoś z rodziców? Po osobie w twoim wieku raczej oczekiwałem konstruktywnej rozmowy, a nie dziecinady, wyrzucania mnie z sesji i znajomych.
 3. termit093

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ćpałeś coś ostatnio? Zamiast przyznać, że rzeczywiście sesja nie jest 24/7, to ty szukasz wymówek i łapiesz mnie za słówka.
 4. termit093

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Chyba twój przyjacielu, bo ja cały czas jestem online, a na moje łącze też nie narzekam.
 5. termit093

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Bzdura. Co do lobby: szybka obsluga, w pare godzin miałem zaproszenie, jednak stanowczo nie opisywałbym go jako 24/7, trzeba mieć dużo szczęścia żeby trafić na sesję online. Od paru dni próbuję zostawić dropienie na noc, jednak rano zastaję tylko pustą sesję i ledwo pare milionów wydropione. Nie mniej jednak, za te pieniądze nie narzekam. Jak ktoś chce szybciej niech idzie kupować shark cards.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×