Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Xaimeee

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Xaimeee

GTA Online

 • Social Club
  GangsterCzarek
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Bylo by mi miło gdyby pan mnie zaprosil np . teraz kiedy jestem
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ja wchodzilem na serwer , wlaczalem tryb pasywny , szedlem na pole golfowe i przyklejalem capslocka plasteliną i nic wiecej. A pozniej po prostu wychodzilem
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Przepraszam panstwa ale zostal wyrzucony bez podania powodu ... nie mowilem nic do nikogo nie przyczepialem do niczego nie lamalem regulaminu po prostu w wolnych chwilach wlaczalem komputer i zostawialem na kilka godzin z Capslockiem docisnietym . Dzis patrzylem kiedy pan bedzie online lecz nic , pozniej z ciekawosci sprawdzilem i nie mialem w znajomych . Czy udalo by sie dodac ? SC : GangsterCzarek

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×