Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Kopson

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Kopson wygrał w dniu 16 października 2017

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Kopson1337

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Muszę dostać zaproszenie , już raz dostałem tylko nagle zniknęło , o co chodzi ?Bo ja nie rozumiem.
 2. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ziomek ja nawet nie mogłem zaakceptować zproszenia do znajomych ,dostałem powiadomienie na maila o zaproszeniu lecz tylko tyle nic więcej nigdzie indziej tego nie było na social club w ogóle nigdzie ( a regulamin czytałem) Bardziej ten kolega wyżej(ThatBleuBuff) jest zjebany niż ja ,ponieważ nie rozumie rozmowy i komentuje a nie przeczytał jej od początku .
 3. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Proszę tylko o zaproszenie do znajomych ,nie koniecznie od ciebie na przykład od twojego ,,pracownika" po prostu 1 zaproszenie , dostałem już jedno od (sara.gtaforum.pl) tylko nie mogłem , nie mogę go w ogóle zaakceptować.
 4. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Okej rozumiem itd, ale chciałem prosić o przysługę (zaproszenia jeszcze raz ,ponieważ dostałem te zaproszenie ale tylko na mailu powiadomienie o tym przyszło ,nic więcej )
 5. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Może jestem trochę irytujący przez to ,że ciągle teraz coś piszę ,ok nie pisałbym tego gdybym dostał zaproszenie ,sorry za to wcześniej ale chcę tylko trochę w gta zarobić, już zapłaciłem.
 6. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Zaproszenie nie działa nic nie ma o tym w grze. Kurde.. chcę tylko ponowne zaproszenie a za tamto to pisałem ,że poniosło.
 7. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześć , dostałem powiadomienie o zaproszeniu do znajomych na mailu ,ale w grze nic nie jest widoczne tak jakbym nic nie dostał ,można ponownie wysłać zaproszenie ?
 8. Kopson

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Taa trochę mnie poniosło ,bo od wczoraj siedzę ciągle się gdzieś śpieszę i chciałbym to szybko zrobić

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum