Skocz do zawartości

BugowskyViniacz

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O BugowskyViniacz

GTA Online

 • Social Club
  BugowskySOPL
 1. Sposób na kasę w GTA online!

  no ja mam na koncie około 24 miliarda i zbanowane konto więc nie wiem.
 2. Sposób na kasę w GTA online!

  witam jak przeniosłem modowane konto z ps3 do pc wyświetliło mi sie że moje konto social club jest zbanowane
 3. Sposób na kasę w GTA online!

  ok dzięki namo jak dobrze pójdzi to na dzisiejszym strEamie ekipy toster nam donate
 4. Sposób na kasę w GTA online!

  Witam przed chwilą dostałem passy do modowanewgo konta i dodałem je na social club gdy w gta przechodze do zakładki transfer postaci klikam dalej zatwierdz i wyskakuje mi okno że nie można zrobić transferu ! Nie wiem o co chodzi ?? Proszę o szybką odpowiedz
 5. Sposób na kasę w GTA online!

  właśnie kupuje żeby się bawić tą grą a na moich postaciach widnieje niecałe 100k @BugowskyViniacz
 6. Sposób na kasę w GTA online!

  Witam. Gram na platformie PC mam tam już stworzoną postać nawet dwie czy mogę kupić modowane konto i przenieść je na te konto gta online gdzie mam już stworzone dwie postacie???? Proszę o szybką odpowiedz

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×